Královna oříškových másel v Česku

Klient: Nutspread

Česká královna oříškových másel si nechala vytvořit nové webové stránky, nové logo i design obalů. K dokonalosti teď značce Nutspread nechybí absolutně nic. Ochutnáte, pochopíte

Vytvoření nového loga Nutspread

Český výrobce poctivých oříškových másel má už dlouhou dobu pevné základy a zasloužený úspěch spokojených zákazníků. A protože dlouhou dobu značka fungovala bez jednotného stylu, bylo načase dát značce reprezentativnější vzhled a sjednotit její identitu. Nové logo symbolizuje oříškové srdce.

Webdesign, tvorba e-shopu

Nové webové stránky (eshop) Nutspread byly vytvořeny přesně na míru podle reálných potřeb klienta. Samozřejmostí webu je tzv. responzivita (webovky fungují perfektně na počítači, tabletu i mobilu).

Design obalů

Zatímco oříšková másla Nutspread jsou vyladěna do dokonalosti, bylo třeba věnovat pozornost samotných obalů. Vznikl základní koncept designu obalů Nutspread pro všechny příchutě oříškových másel. Základní rozlišovací prvek je unikátní barva a ilustrace pro každý druh.

Instagram a sociální sítě

V neposlední řadě dostal nový kabátek také instagramový profil Nustpread, na kterém najdete novinky, soutěže a zejména neodolatelné fotky.

S čím vám mohu pomoci?

Další projekty Kontaktujte mě