Tvorba webových stránek

Profesionální webové stránky na míru vašeho podnikání. Přizpůsobené vašim cílům i vašemu rozpočtu. Cena webu se liší podle náročnosti stránek a množství funkcí

Daří se vašemu podnikání nebo projektu, ale nevyhovuje vám kvalita vašeho webu?

Svět internetu a webových stránek roste a posouvá se každým dnem. Proto není lehké udržet krok nejen s trendy, ale zejména s aktuálními standardy v oblasti zabepečení a optimalizace webu. Stačí se rozhlédnout kolem sebe a je jasné, že stále více lidí navštěvuje weby ze svých telefonů. Pravidlo číslo jedna by tak pro vás mělo být – tzv. responzivní web. Jinými slovy to znamená takový web, který se dokonale přizpůsobí, ať si jej lidé prohlíží na klasickém stolním počítači, notebooku, tabletu nebo telefonu. Špatně optimalizované stránky nebo dokonce stránky, které ještě nemají responzivní verzi mohou návštěvníkům způsobit komplikace při prohlížení (např. příliš malé a nečitelné písmo, příliš malá tlačítka, pomalé načítání velkých obrázků apod.) Takový web dokáže návštěvníky odlákat a může dokonce vést ke ztrátě důvěryhodnosti vaší prezentace.

Zastaralý a neaktualizovaný web je vaše nejhorší vizitka

Není nic horšího, než když váš potenicální zákazník navštíví vaše webové stránky a nejenže se na nich špatně orientuje a nedokáže najít informace, kvůli kterým přišel, ale zároveň vidí neudržované staré články, zastaralé fotografie nebo dokonce chyby.

Levné webové stránky

Ne každý potřebuje složité webové stránky s mnoha funkcemi. Řada menších i větších podniků nebo jednotlivců se prostě potřebuje dobře prezentovat na internetu. Vytvořím vám webové stránky na míru vašeho podnikání, přizpůsobím se vašim požadavkům i rozpočtu. Pro začátek vám můžu vytvořit i základní, jednoduchou prezentaci a časem, až se vaše podnikání rozroste, ji můžeme doplňovat.

Web WordPress

Po dokončení webu obdržíte přihlašovací jméno a silné heslo. Pomocí těchto dvou údajů se snadno přihlásíte do tzv. redakčního systému. Jedná se o celosvětově používaný a neustále vyvíjený systém wordpress. Je přehledný a v češtině.

Žádné poplatky, žádný správce

Od této chvíle jsou webové stránky vaše. Žádné další poplatky za údržbu, žádný správce. Bez ohledu na vaše znalosti budete moci obsah webu snadno upravovat – přidávat články, aktuality, měnit si ceník, přidávat fotky a další.

Webové stránky – ceník

Jednoduché webové stránky dokážu vytvořit již od 5 000 Kč.
Napište mi více detailů a já vám rád pošlu přesnější cenu.